KF Renova

Renova me tre mungesa të mëdha në Shtip

Fisnik Nuhiu, Emran Ramadani dhe Burim Sadiki nuk do të paraqiten në ndeshjen e Renovës kundër Bregallnicës në Shtip, të dielën prej orës 14:00. Kryetrajneri, Qatip Osmani, ka konfirmuar se kjo treshe do të mungoj për arsye kartonësh. “Në Shtip do të jemi pa tre futbollistët kyç, kapiteni Nuhiu, sulmuesi Ramadani dhe mesfushori Sadiki. Mirëpo, […]

Continue reading
Posted in News | Tagged | Comments Off on Renova me tre mungesa të mëdha në Shtip

Renova 1:2 Karpa

Renova 1:2 Karpa  Gjate dites se sotme, Renova zhvilloi nje ndeshje miqesore me skuadren Boshnjake Karpa. Ndeshja perfundoi me rezultatin 1:2 ne te mire te mysafireve, ndersa per Renoven shenoi Argjend Gafuri nga penalltia.

Continue reading
Posted in News | Tagged , | Comments Off on Renova 1:2 Karpa