Renova, Fitore E Madhe Ndaj Pelisterit (VIDEO)

Renova ka shënuar fitore të madhe në njërën nga ndeshjet derbi të javës së 23-të në elitën e futbollit vendor, duke mundur skuadrën e Pelisterit me rezultatin 2:1, njofton “infOSport.mk”. Të përzgjedhurit e trajnerit Qatip Osmani në këtë përballje e dëshironin më shumë fitoren dhe atë e arritën vetëm një minutë para fundit të takimit […]

Continue reading
Posted in News, Video | Tagged , , , | Comments Off on Renova, Fitore E Madhe Ndaj Pelisterit (VIDEO)