Renova-Luajmë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit

Sot ne ora 16:00 – luajme ndeshjen me te rendesishme te sezonit. Renova vs Rabotnicki – Perballja e dyte gjysmefinale ne kuader te kupes se Maqedonise. Duhet vetem nje gol per te kaluar tutje. Kemi menaxhuar situata ende me te renda se kjo dhe me angazhim maksimal si dhe me pak fat mund t’ia dalim […]

Continue reading
Posted in News | Tagged , , , , , | Comments Off on Renova-Luajmë ndeshjen më të rëndësishme të sezonit