Emran Ramadani

Emran Ramadani

Vleresime maksimale per kete super lojtar. Lojtari i ndeshjes pa diskutim. Shenoi golin e fitores, shume raste te krijuara, shume vrapime ne fushe, i ndihmoi mbrojtjes, i ndihmoi mesfushes, kalime spektakolare dhe i pandalshem pergjate gjithe ndeshjes.

Brenda skuadres, ka nje teori qe thote: “Ai nuk do t’ia dije se ke ka perballe!”

– Super Emran Ramadani !!