Junioret e RenovesKF Renova – FK Metalurg

Junioret e Renoves do te kerkojne te perserisin suksesin e vitit 2011 ku triumfuan si ne Kupe ashtu edhe ne Lige. Kete vit ata kane rastin te triumfojne ne finalen e dyte brenda tre viteve. Do te jete e veshtire, por asgje nuk eshte e pamundur. Urojme shume fat dhe sukses ne ndeshjen e neserme dhe shpresojme qe trofeu te rikthehet ne Tetove.