Rabotnicki dhe Renova 0:0

Ndeshja e parë e javës së 21-të në elitën e futbollit vendor ka përfunduar me barazim pa gola. Ishte kjo një ndeshje tipike kampionale, në të cilën Renova ishte skuadër më e mirë, duke krijuar më shumë raste para portës së vendasve, të cilët në anën tjetër rastet e tyre më të mira i patën […]

Continue reading
Posted in Вести | Tagged | Коментарите се исклучени на Rabotnicki dhe Renova 0:0