Renova FC

Sulmohen Lojtarët e Renovës në Shtip?!

Portieri i Renovës, Suat Zendeli, pas përfundimit të ndeshjes kundër Bregallnicës (0-0), ka treguar për “Lajm” detaje në lidhje me incidentin që ka ndodhur në Shtip, kur një tifoz i skuadrës vendase kishte sulmuar dhe rrahur bashkëlojtarin e tij Dushan Simovski. “Çka të them, përveç që ka qenë një incident i përmasave të mëdha e […]

Continue reading
Posted in Lajme, Njoftime | Tagged , , , | Comments Off on Sulmohen Lojtarët e Renovës në Shtip?!