Renova, Fitore E Madhe Ndaj Pelisterit (VIDEO)

Renova ka shënuar fitore të madhe në njërën nga ndeshjet derbi të javës së 23-të në elitën e futbollit vendor, duke mundur skuadrën e Pelisterit me rezultatin 2:1, njofton “infOSport.mk”. Të përzgjedhurit e trajnerit Qatip Osmani në këtë përballje e dëshironin më shumë fitoren dhe atë e arritën vetëm një minutë para fundit të takimit […]

Continue reading
Posted in Lajme, Video | Tagged , , , | Comments Off on Renova, Fitore E Madhe Ndaj Pelisterit (VIDEO)

Proektili i Idrizit e caktoi fituesin

Me përballjen Renova – Napredoku ka nisur sot java e 26-të e Ligës së Parë Futbollistike të Maqedonisë. Skuadra nga Xhepçishti e cila ishte favorit para kësaj përballje u desh të mundohet shumë për të ardhur deri tek fitorja me rezultatin 2:1. Renova e para kishte kaluar në avantazh me golin e shënuar nga Agron […]

Continue reading
Posted in Lajme | Tagged , , , , , | Comments Off on Proektili i Idrizit e caktoi fituesin