Liridon Iljazi i kënaqur me transferimin te Renova

Futbollisti nga Bogovina e Tetovës, Liridon Iljazi, pas 6 muajve të kaluar te Sileksi, në këtë merkato të janarit vendosi që sërish të kthehet në vendlindje dhe të veshë fanellën e skuadrës së Renovës. Ai ishte i pakënaqur me hapësirën që iu dha te skuadra nga KRATOVA, me ç’rast vendosi që të prish kontratën dhe […]

Continue reading
Posted in Lajme, Njoftime, Transferime | Tagged , , , , | Comments Off on Liridon Iljazi i kënaqur me transferimin te Renova
Vlatko Kostov

Kostov:Renova do të jetë e përgatitur për kampionat

Pas minipërgatitjeve në Tetovë, skuadra e Renovës ka vazhduar seancat stërvitore në Ohër, ku do të përgatitet deri më 19 të këtij muaji. Gjatë këtij qndrimi ata planifikojnë të zhvillojnë edhe tre ndeshje miqësore, pas atyre me Ohridin e Napredokun. Trajneri Vllatko Kostov është i kënaqur me kushtet e punës, pasi në Tetovë mungoi një […]

Continue reading
Posted in Lajme | Tagged , , , , , | Comments Off on Kostov:Renova do të jetë e përgatitur për kampionat