Emran Ramadani

Shkendija (0-1) Renova

Vleresime maksimale per kete super lojtar. Lojtari i ndeshjes pa diskutim. Shenoi golin e fitores, shume raste te krijuara, shume vrapime ne fushe, i ndihmoi mbrojtjes, i ndihmoi mesfushes, kalime spektakolare dhe i pandalshem pergjate gjithe ndeshjes. Brenda skuadres, ka nje teori qe thote: “Ai nuk do t’ia dije se ke ka perballe!” – Super […]

Continue reading
Posted in Lajme | Tagged | Comments Off on Shkendija (0-1) Renova